Luck is an attitude.

Cytuję w tym momencie slogan Martini – ale od początku: Przeglądałem dziś swój stary kanał na youtube i jedyną rzeczą faktycznie tam widoczną są polubione filmy. W tym momencie moim oczom ukazało się nagranie bezbłędnego show zorganizowanego przez ww. firmę. Jeśli w tej neoklasycznej-old-new-retro-funk-disco (tak, to nowy gatunek) muzyce nie czujecie vibe’u to ja nie wiem co was do tego zmusi. Panie w czerwieni pominę, zawsze wolałem Bianco i Extra Dry od bardziej krwistych braci. Dobra, dziś nie o alkoholu, a o podejściu. Do życia, wyjątkowo.


Pamiętacie jakąkolwiek reklamę Martini, która leciała w przeciągu ostatnich lat w TV? Jeśli idzie o mnie, wypada na tą, żadna inna nie zapadła w pamięć tak mocno. Najwyraźniej jestem trochę monotematyczny jeśli idzie o zabawy z kobietami, po obejrzeniu filmiku ktoś może stwierdzić.. W tym ich sloganie jest jednak ukryta esencja życia. Takiego z dnia na dzień, którego sens chcą wpajać ludzie w garniturach i czarnych sukienkach. To ty masz władzę nad swoim życiem. Co w tej reklamie przynosi komfort to to, jak łatwo możesz zmienić swoje życie. „Luck is an attitude„, aż się prosi o just w samym środku. Dodałoby to wrażenia błahości każdego dnia, nie traktowania go serio.

Martini_LuckIsAnAttitude-620x360

Całość to nie tylko genialna reklama, której wykonanie i scenariusz przynosi wielki zaokrąglony uśmiech na twarz, ale też „motywator codzienny”. Rano do kawki, w przerwie w pracy, pod wieczór przed imprezą.

Katecheza #2: „Remember guys: stay cool, stay in school, say no to drugs, look both ways before you cross the street, prevent forest fires and most important stay black and don’t let the white man bring you down.” – Eight Thoughts aka Cock of Gold

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s